Kierowca Autobusu Niemcy na linie VBN w powiecie Diephol
Seneco Dorota Gozdek
Szczecin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanych kierowców kategorii D z Polski z komunikatywnym językiem niemieckim w przedziale wiekowym od 21 do 50 lat.

Firma istnieje na rynku od ponad 85 lat, zatrudnia obecnie około 40 kierowców. Przewoźnik zajmuje się przewozem osób : wycieczki, linie szkolne, linie powiatowe, transfery na lotniska itp.

Poszukujemy kierowców, którzy zdecydowaliby się zostać w Niemczech na stałe. Do obsługi linii szkolnych poziom języka niemieckiego A1 lub A2 na początek wystarczy.

Do obowiązków kierowcy należy sprzedaż biletów, obsługa kasy i prosta komunikacja z pasażerem. Wymagane : czynne prawo jazdy kat.

D z wpisem 95 oraz karta kierowcy. Doświadczenie mile widziane. Umowa o pracę zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, docelowo na czas nieokreślony.

Świadczenia urlopowe, ubezpieczenia socjalne i zdrowotne, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld. Miejsce pracy : okolice Twistringen ( kod pocztowy 27239 ) Niemcy Specyfikacja pracy : prowadzenie autobusu przeważnie na liniach powiatowych, liniach szkolnych w powiecie (Landkreis ) Diepholz kod 49356 Niemcy.

System pracy : praca poniedziałek - piątek (czasami również w weekendy) Zakwaterowanie : pracodawca proponuje znalezienie taniego lokum (w przedziale cenowym od 250 do 400 euro miesięcznie + kaucja ) firma pomoże przyjezdnym pracownikom w pokryciu wstępnych kosztów z tym związanych.

Wynagrodzenie za godzinę pracy 13.20 euro brutto według planu liniowego. Wszystko co ponad 180 godzin jest wypłacane jako nadgodziny. Urlop 25-30 dni w roku .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku