SPAWACZ TIG 2500 EUR netto/m-c Niemiecka Umowa.
Rekrutacja-Kozow
Poznan, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA - SPAWACZE TIG - NIEMCYNIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.Niemiecki Pracodawca poszukuje Spawaczy TIG na Projekty do Niemiec.

PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace.Zatrudnienie 03.05.2021 , 10.05.2021 i w kolejnych tygodniach.

STAWKA 14,00 EUR brutto / godz. + DIETA 7,00 - 8,00 EUR netto / godz.WYNAGRODZENIE MIESIECZNEOD 2280 EUR BRUTTO / M-C + DIETA OD 1280 EUR NETTO / M-C.

Zakwaterowanie organizuje Pracodawca. PRACOWNIK opłaca Kwaterę.Koszty Paliwa za kazde 100 km otrzymuje stawke godzinowa brutto liczac od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy oraz przy zmianie z budowy do budowy.

Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.WYMAGANIA REKRUTACYJNE : doswiadczenie i umiejetności w spawaniu TIGznajomosc jez.

niemieckiego komunikatywnie w rozmowie.auto do wyjazdu w zaleznosci od Zlecenia jest wymagane albo nie jest wymagane.Zawod branzowy nie jest wymagany.

Wazne Certyfikaty TIG zwiekszaja szanse na Zatrudnienie.Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku