Opiekunka Osób Starszych - Bermatingen - wyjazd 30.08.2019
FACHPRACA
Opole, Poland
3 d. temu

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-

letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 65 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 51 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów.

W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem ’Solidnego Pracodawcy’ oraz ’Lidera HR’.

Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy / -

a do jego nauki na jednym z naszych kursów?

Poniższe ogłoszenie stanowi jedną z wielu ofert pracy jaką posiadamy i ma charakter przykładowy. Jeżeli chciałbyś abyśmy przedstawili Ci nasze oferty pracy zgłoś się do nas już dziś!

Miejscowość : Bermatingen

Data wyjazdu : 30.08.2019

Wymagany poziom języka : biegły

Wzrost : 180 cm

Waga podopiecznego : 85 kg

Schorzenia : nadciśnienie

Obowiązki opiekunki : Pomoc w codziennej higienie, gotowanie, dbanie o czystość w domu, organizacja czasu z podopiecznym, przenoszenie z łóżka na wózek inwalidzki, kaczka na mocz

Warunki mieszkaniowe : dom jednorodzinny, mieszka z żoną, internet, własny pokój

Dodatkowe informacje : trzeba robić zakupy

Obowiązki Opiekunki :

  • pomoc Podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych;
  • przygotowywanie posiłków;
  • drobne prace domowe;
  • robienie zakupów;
  • dotrzymywanie towarzystwa.
  • Wymagania :

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów;
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe)
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.
  • Zapewniamy :

  • atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
  • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
  • jedną czytelną umowę;
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV)
  • kursy języka niemieckiego - od podstaw i doszkalające;
  • pełną organizację pobytu - transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24 / 7;
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.
  • Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

    Więcej informacji pod numerem 516 055 265

    Chcesz otrzymywać od nas oferty pracy?

    Kliknij przycisk APLIKUJ ! i zostaw swoje dane

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych