Żukowo, firma GENERON zatrudni kierowcę-akwizytora
GENERON Sp. z o.o.
Żukowo, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma "GENERON" zatrudni w miejscowości Żukowo pracownika na stanowisko : Kierowca-akwizytor. Podstawowe obowiązki : - Prowadzenie pojazdu do 3,5 t (Iveco) - Obsługa punktów wymiany butli z gazem Wymagane jest prawo jazdy kat.

B", ukończone 21 lat. Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Więcej informacji od pon. do pt. w godz. 7-15 pod nr tel.

697 847 337 lub 785 801 975 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na dokumencie CV (w stopce) koniecznie proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli.

W przypadku jej braku - kandydatura nie będzie brana pod uwagę. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku