Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
HREIT S.A.
Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta w procesie zakupu nieruchomości
  • Praca w biurze sprzedaży dewelopera zlokalizowanego przy inwestycji
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i kontrahentami
  • Prezentacja oferty
  • Aktywna sprzedaż oferty dewelopera (m. in. odpowiadanie na maile, telefony i zapytania Klientów)
  • Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy jako pełnomocnik
  • Kontakt z kancelariami notarialnymi, bankami itp
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Monitoring konkurencji
  • Obsługa posprzedażowa
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie na rynku nieruchomości
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Operatywność i dynamizm w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-med)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Zgłoś tę pracę