Poszukiwany DOZORCA/PORTIER
FB Antczak
Kalisz, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

FB Antczak poszukuje pracownika na stanowisku : DOZORCA / PORTIER Miejsce pracy : Kalisz ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

 • Ogólne dozorowanie pilnowanie mienia nieopuszczanie stanowiska pracy bez wcześniej uzgodnionego zastępstwa
 • Informowanie Przełożonych o przeszkodach i zagrożeniach występujących w trakcie realizacji powierzonych zadań. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 • Pamiętaj o dodaniu klauzuli : a) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

  Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora zamieszczonymi w ogłoszeniu o pracę .

  b) Wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą w trakcie procesu rekrutacyjnego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, m.

  in. za pośrednictwem poczty elektronicznej

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku