Trener / Szkoleniowiec
PGB Human Resources
Katowice, śląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Trener / Szkoleniowiec

Miejsce pracy : Katowice

Twój zakres obowiązków

Rolą trenerów będzie realizacja szkoleń adresowanych do uczestników projektu Kompetentne urzędy szkolenia i doradztwo w zakresie podatków i opłat lokalnych oraz zarządzania nieruchomościami dla JST .

Zakres tematyczny 8 różnych szkoleń realizowanych w ramach projektu :

1.Prawne aspekty planowania i zagospodarowania przestrzennego w JST

2.Praktyczne aspekty promocji, zbywania, dzierżawy i najmu zasobów nieruchomości

3.Gospodarka nieruchomościami, odpadami i ochrona środowiska

4.Zarządzanie mieszkaniami chronionymi, o których mowa w ust. 53 ustawy o pomocy społecznej

5.Podatki i opłaty lokalne, analiza przepisów materialnych oraz proceduralnych w zakresie wymiaru kontroli i dochodzenia podatku

6.Obowiązujące przepisy ordynacji podatkowej z uwzględnieniem zmian i najnowszego orzecznictwa

7.Działania windykacyjne i egzekucyjne w obsłudze podatkowej podatków lokalnych

8.Informatyczne systemy w administracji samorządowej przy obsłudze podatkowej

Szkolenia są realizowane w formie dwudniowych zjazdów (poniedziałek-wtorek lub środa-czwartek) tzn. jako dwa jednodniowe szkolenia.

Szkolenia będą realizowane w formie stacjonarnej (8 godzin lekcyjnych + przerwy) na terenie całej Polski.

Okres współpracy od dnia podpisania umowy do 30.04.2023 r.

Nasze wymagania

 • wykształcenie wyższe
 • wiedza w zakresie tematycznym wybranego szkolenia (do wyboru według pkt. 1-8)
 • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń każdy trener obligatoryjnie musi wykazać, iż w okresie 01.05.2019-31.03.2022 przeprowadził min.
 • 160 godzin szkoleń w zakresie tematycznym min. jednego z 8 szkoleń (do wyboru według pkt. 1-8). Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń będzie weryfikowane na podstawie referencji dołączonych do CV.

  To oferujemy

 • Możliwość długofalowej współpracy trenerskiej.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie (1 dzień szkoleniowy 2300 zł brutto)
 • Bloki szkoleniowe, minimum 2 dniowe.
 • Duża elastyczność, możliwość dopasowania terminów.
 • Przejrzyste warunki współpracy (umowa zlecenie lub B2B)
 • Wymagane dokumenty :

  Dokumenty aplikacyjne (CV + referencje) prosimy przesyłać za pośrednictwem pracuj.pl. UWAGA! Niedołączenie referencji do CV będzie skutkowało odrzuceniem kandydatury.

  PGB Human Resources

  PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi : rekrutacja pracowników, badanie jakości obsługi Klienta, szkolenia i rozwój oraz doradztwo personalne.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PGB Human Resources Sp.

  z o.o. z siedzibą w : Reglowa 3, 60-113 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : k.szymaniak pgbhr.com.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.

  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : k.szymaniak pgbhr.com.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku