operator linii produkcyjnej
Randstad Polska
Skarbimierz-Osiedle, Polska
4 d. temu

Chcesz mieć 15 dni w miesiącu wolnych od pracy? Trwa rekrutacja do fabryki w Skarbimierzu Osiedle, lidera wśród producentów folii CPP i BOPP.

Nowe możliwości rozwoju!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (realna możliwość przejęcia przez Klienta),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3200 brutto (na okresie próbnym - 3 miesiące) potem 3400 brutto, dodatek zmianowy 200 zł brutto, premia za wyniki do 600 zł brutto (zarobki uzależnione od posiadanych umiejętności)
  • 1 5 dni wolnych w miesiącu , a do tego n adgodziny wypłacane z każdą wypłatą : )
  • możliwość rozwoju (szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje np. UDT, suwnice, wyjazdy zagraniczne doszkalające dla wybranych osób),
  • zapewniamy odzież roboczą,
  • dwie przerwy w ciągu dnia pracy (15 i 20 min.),
  • pracę w przyjemnej, kameralnej i rodzinnej atmosferze,
  • zadania

  • obsługa i zapewnienie efektywnej pracy linii produkcyjnej , maszyn i urządzeń do ekstruzji, cięcia i pakowania folii,
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanego produktu ,
  • prowadzenie procesu produkcji oraz dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym : liderami, magazynem, działem jakości i działem utrzymania ruchu,
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur, zasad BHP i PPOŻ.
  • oczekujemy

  • umiejętności czytania i dostosowania się do instrukcji technicznych,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (równoważny czas pracy - 12-godzinny),
  • odpowiedzialności, zaangażowania i skrupulatności,
  • swobodnej obsługi komputera,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku operatora linii ekstruzji w parku maszynowym sterowanym i ustawianym komputerowo,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, uprawnienie na suwnice, UDT.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47