Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej
SMART-HR
Ruda Śląska
‎2 godz. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej Ruda Śląska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta prężnie działającej firmy z branży farmaceutycznej , w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Ruda Śląska, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Prawidłowe i rzetelne kompletowanie towaru oraz wydawanie zrealizowanych zamówień,
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych i półproduktów z firm zewnętrznych oraz weryfikacja ich zgodności z dowodem nadania,
  • Obsługę programu Subiekt GT w zakresie wystawiania faktur do zamówień, wprowadzania towaru na magazyn oraz tworzenia list przewozowych,
  • Rozładunek i załadunek dostaw oraz pakowanie palet,
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji transportowo-magazynowej,
  • Ścisłą współprace z firmami transportowymi,
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych,
  • Obsługę wózka widłowego.
  • Wymagania

  • Doświadczenia w pracy magazynowej (komplementacja, rozładunki, załadunki),
  • Uprawnień na wózki widłowe,
  • Znajomości zagadnień gospodarki magazynowej.
  • Znajomości programu Subiekt GT lub innego systemu magazynowego,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności w działaniu,
  • Dużej skrupulatności, dokładności i zaangażowania,
  • Doskonałej organizacji pracy oraz chęci rozwoju zawodowego.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00-16 : 00 lub 9 : 00-17 : 00,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę w firmie umożliwiającej rozwój oraz stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji,
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy.
  • Zgłoś tę pracę