MONTER TURBIN PAROWYCH
P.W.P.T "POSTEOR" SP. Z O.O
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
4 d. temu
source : Lento.pl

MONTER TURBIN PAROWYCH WYMAGANIA : Doświadczenie przy montażu i remontach turbin parowych. Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, średnicówka, płytki wzorcowe itp.

OFERUJEMY : Pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji Dobrą atmosferę, pomoc współpracowników we wdrożeniu się w nowym miejscu pracy, oraz wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz wyników Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego Możliwość przystąpienia do programu Multisport Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego P.

W. P. T. Posteor Sp. z o. o jest firmą działającą w branży energetycznej i konstrukcji stalowych. Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości usługi w zakresie produkcji urządzeń i części urządzeń energetyki cieplnej, remontów turbin, kompleksowej zabudowy nowych turbozespołów, modernizacji oraz wielu innych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku