React Developer
ITFS
Warszawa. PL
2 d. temu
source : Just Join IT

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów.

Zasięgiem działania obejmujemy większe miasta Polski (np. Kraków, Warszawę, rejon Trójmiasta, Wrocław, Poznań), naszą działalność rozwijamy również na rynkach europejskich, m.

in. w Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii. Na rynku IT działamy od 8 lat, od około 3 lat specjalizujemy się również w budowaniu Software House'ów dla naszych zagranicznych Klientów z branży IT / Fintech.

Aktualnie dla jednego z naszych Partnerów Biznesowych szukamy osoby na stanowisko :

React Developer

CHARAKTERYSTYKA OFERTY

Miejsce pracy : 100% zdalnie Branża : Farmaceutyczna Start : ASAP - max 1 - msc wypowiedzenia Forma współpracy : B2B - kontrakt długofalowy Stawka : 70-125 zł / h + VAT - w zależności od doświadczenia Stack technologiczny : React, Redux, JavaScript, GraphQL, RESTful API Projekt : Duży projekt ecommerce R&D z branży farmaceutycznej.

Aplikacja będzie komunikować się z istniejącym backendem opartym na Magento(integracje z wykorzystaniem GraphQL i REST API) Zespół : Od 8-15 osób Wymagania :

 • Min. Rok komercyjnego doświadczenia z Reactem-Doświadczenie w pracy z użyciem Reduxa-Przynajmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu z użyciem JavaScript-Dobra znajomość języka angielskiego - ok.
 • B2-Mile widziana znajomość Magento oraz doświadczenie w integracji GraphQL-Znajomość RESTful Api będzie dużym atutem Zadania :

 • Implementacja i rozwój frontendowej częsci aplikacji PWA z wykorzystaniem ReactJS+Redux Proces rekrutacyjny (100% zdalny) : 1️⃣ Rozmowa wstępna telefoniczna z ITFS (10 - 15 minut)2️⃣ Rozmowa techniczna w formie wideokonferencji 3️⃣ Druga rozmowa w formie wideokonferencji ukierunkowana na umiejętności miękkie (opcjonalnie)4️⃣ Decyzja
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku