Senior Account Manager
Rocket Jobs
Katowice, PL
5 d. temu
source : Just Join IT

Jesteśmy startupem, który tworzy jedyny taki ekosystem rekrutacyjny w Polsce. Do naszych produktów należą m.in. Just Join IT, Rocket Jobs i Hello HR.

Zamierzamy jeszcze mocniej rozwinąć Rocket Jobs - portal pracy dedykowany szeroko pojętej sprzedaży i marketingu, dlatego zwyczajnie musimy zwiększyć moce przerobowe w naszym zespole sprzedaży, dlatego poszukujemy osób w różnych lokalizacjach w całej Polsce.

Co jest istotne - przede wszystkim będziesz sprzedawał produkt, który dowozi , dając wielu naszym klientom najlepsze efekty w branży.

Potrzeba nam kogoś, kto potrafi budować długofalowe relacje, również poprzez social selling oraz jest nastawiony na cele.

Szukamy osoby, która rozwinie nam sprzedaż New Business, docierając do nowych klientów.

Podsumowując, poszukujemy śmiałka na stanowisko Senior Account Manager , który dołączy do naszego działu sprzedaży w Katowicach Aplikuj do nas, jeśli :

masz minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów skierowanych do branży HR , doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem to Twój konik, pracujesz z nastawieniem na realizację celu, masz pasję do sprzedaży i interesujesz się tematyką nowych technologii, marketingu. Będziesz odpowiadać za :

sprzedaż lubianego, skutecznego, a także jednego z najlepszych produktów rekrutacyjnych w Polsce, budowanie relacji z naszymi partnerami, realizowanie celów sprzedażowych.

Wynagrodzenie : W zależności od doświadczenia oraz zaangażowania przewidujemy wynagrodzenie podstawowe na poziomie od 5 500 do 8 000 PLN netto + VAT, a także atrakcyjną premię zależną od wyników sprzedaży.

Dodatkowo możesz liczyć na : pełną wyzwań pracę w luźnej atmosferze oraz w zgranym zespole pasjonatów sprzedaży, startupowy klimat z płaską strukturą oraz realny wpływ na rozwój firmy, benefity , m.

in. : karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego, prywatny asystent Ask Henry , grywalizacja sportowa Just Join Challenge , program poleceń pracowników, indywidualny budżet szkoleniowy, praca w systemie hybrydowym (częściowo w biurze, częściowo HO), imprezy integracyjne : onlinowo-offlinowe.

Jak wygląda rekrutacja? Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się : 1. Telefonu od Pauliny.2. Spotkania F2F / Videocall - rozmowa z HRem.

3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym Head of Sales Łukaszem. 4. No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy - ślij swoje #CV już teraz! Informujemy, że administratorem danych jest Just Join IT z siedzibą w Gdańsku , ul.

Lęborska 3B / 1.44 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe p...more

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku