Szef ekipy zbrojarzy z francuskim – FRANCJA (AW)
IPF Global Sp. z o.o.
Katowice, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Szef ekipy zbrojarz prefabrykatów FRANCJA (AW)Miejsce pracy : Francja okolice Rennes Planowana data rozpoczęcia pracy : od majaZakres obowiązków : - praca w dużej firmie produkcyjnej działającej w branży budowlanej i energetycznej- stanowiska produkcyjne płyt betonu- zarządzanie pracą zespołu zbrojarzy- czytanie projektu i kierowanie pracą pracowników- montaż osłony działek, podnoszenie zawiesi montażowych, wiercenie, piłowanie świeżegobetonu- autonomicznie w ustawieniach stanowiska- prace ciesielskie przy składaniu i rozbieraniu form- układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym- tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak iza pomocą maszyn- praca na podstawie rysunku Wymagania : - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- komunikatywna znajomość j.

francuskiego- sprawność i dobra kondycja fizyczna- prawo jazdy kat. B- samodzielnośćOferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)- atrakcyjne wynagrodzenie- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp.- pracę w polskim zespole- zorganizowany transport- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- wsparcie polskiego koordynatora- 100 € premii za polecenie pracownikaWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku