Instalator Sieci Teleinformatycznych
OrNet Sp. z o.o.
Lubin, Dolnośląskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Stabilna firma zajmująca się projektowaniem, budową i serwisem sieci teleinformatycznych i elektrycznych poszukuje do pracy na stanowisko : Instalator Sieci Teleinformatycznych Wymagania : Wykształcenie min.

średnie o specjalności telekomunikacyjne lub informatycznej Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Zdolność do pracy na wysokości Odporność na stres i umiejętność pracy w zespole Posiadanie prawa jazdy Mile widziane : Uprawnienia SEP do 1 kV eksploatacyjne i / lub dozorowe Uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania w zakresie sieci telekomunikacyjnych Umiejętność spawania włókien światłowodowych Umiejętność wykonywania pomiarów sieci teleinformatycznych Zdolności organizacyjne i kierowania zespołem Opis stanowiska : Budowa i serwis sieci teleinformatycznych w technologii kablowej i radiowej Wykonywanie pomiarów sieci teleinformatycznych budowanych w technologii kablowej i radiowej Montaż urządzeń teleinformatycznych Wykonywanie instalacji urządzeń radiowych Wykonywanie pomiarów sieci teleinformatycznych Miejsce wykonywania pracy : Obszar objęty działalnością KGHM Oferujemy : Zatrudnienie na Umowę zlecenie Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w szkoleniach certyfikacyjnych Dodatkowe wynagrodzenie zależne od wyników Wynagrodzenie od 3.

500,00 zł brutto, zależnie od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji Informacje dodatkowe : Czas pracy : 7 : 00 -15 : 00 lub 8 : 00 16 : 00 Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres : OrNet Sp.

z o.o. z siedzibą w Lubinie, ul. Odrodzenia 11, 59-300 Lubin, e-mail : wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.2017 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.883) . Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku