Staż w Księgowości z j. angielskim
FACHPRACA
Poznań, Poland
2 d. temu

Twoja następna firma

Międzynarodowe Finansowe Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu poszukuje chętnych, ambitnych osób do wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Asystenta ds. operacji finansowych.

Twoje następne stanowisko

Będziesz miał / a okazję wspierać takie Zespoły jak : Accounts Receivable, Accounts Payable, Travel&Expenses, Payroll oraz Fixed Assets.

Nauczysz się obsługi systemu SAP, przygotowywania złożonych raportów w Excelu oraz poznasz procesy księgowe. Oprócz tego będziesz miał / a szansę na co dzień posługiwać się językiem angielskim.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jeśli jesteś studentem / ką Finansów i Rachunkowości, Ekonomii lub pokrewnych to stanowisko czeka na Ciebie! Wymagamy również otwartości na nowe wyzwania, pozytywnej energii, uśmiechu oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Praca na stanowisku Asystenta wprowadzi Cię do miejsca o wysokiej i przyjaznej kulturze organizacyjnej oraz da szansę na dalszy rozwój.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku