Asystent Koordynatora Projektu, Busko Zdrój, Włoszczowa
Dino Polska S.A.
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
6 d. temu
source : Lento.pl

DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych : Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : Asystent Koordynatora Projektu Miejsce pracy : woj.

świętokrzyskie, Busko Zdrój, Włoszczowa Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za asystowanie w działaniach Koordynatora Projektu, z możliwością przyuczenia w zakresie : -Opiniowania lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki -Analizy zagrożeń dla inwestycji -Pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych niezbędnych do realizacji inwestycji -Kontroli postępu prac na etapie realizacji inwestycji -Postępowania zgodnie z procedurami związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania Od kandydatów oczekujemy : -Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w administracji publicznej -Znajomości prawa budowlanego -Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów -Czynnego prawo jazdy kat.

B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych Zatrudnionym osobom oferujemy : -Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie -Atrakcyjne wynagrodzenie -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań -Ciekawą pracę w doświadczonym zespole -Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych -Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych -Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel.

Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka "Kariera"). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku