Architekt \Starszy Architekt ds. Integracji Usług i Aplikacji Mobilnych
PLAY
Warszawa, PL
2 d. temu

Twoje zadania :

  • Rozwój nowoczesnych usług głosowych, wideo i płatniczych w środowiskach tradycyjnych i zwirtualizowanych.
  • Udział w opracowaniu projektów i założeń technicznych oraz współpraca z klientem wewnętrznym w procesie definiowania wymagań i specyfikacji rozwoju usług i aplikacji.
  • Nadzór nad wykonaniem, akceptacja aktualizacji, udział w instalacjach, konfiguracji, diagnozowanie problemów technicznych oraz testowanie usług i aplikacji.
  • Współpraca techniczna z czołówką krajowych i globalnych dostawców usług mobilnych i płatniczych.
  • Analiza specyfikacji rozwiązań oferowanych przez partnerów usługowych oraz dostawców i opracowywanie rekomendacji.
  • Szukamy Ciebie, jeśli :

  • Jesteś absolwentem studiów o profilu technicznym (informatyka, sieci komputerowe, telekomunikacja).
  • Masz praktyczne doświadczenie w obszarze integracji technicznej usług i aplikacji mobilnych - w tym problematyki związanej z integracją systemów poprzez różnorodne API, REST, Soap.
  • Posiadasz wiedzę w zakresie i znajomość :
  • architektury sieci mobilnych i systemów IT,
  • technologii sieciowych,
  • Linux.
  • Potrafisz przełożyć wymagania biznesowe na rozwiązania techniczne posiadasz doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym.
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (rozmowy z dostawcami, przygotowywanie materiałów technicznych).
  • Potrafisz pracować zespole, także w środowisku międzynarodowym.
  • Korzyści dla Ciebie :

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju : szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Zgłoś tę pracę