Operator CNC
Agencja Pracy JOBLAB
Dąbrowa Górnicza
1 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Operator CNC Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z Dąbrowy Górniczej, poszukujemy : OPERATORA CNC Opis stanowiska

  • ustawianie i mocowanie narzędzi
  • zadbanie o jakość elementów które wykonuje
  • sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów
  • bieżąca kontrola pracy maszyny / obrabiarki cnc
  • ustawianie odpowiednich narzędzi w magazynie obrabiarki
  • serwisowanie obrabiarki CNC oraz jej diagnostyka
  • programowanie maszyny cnc jeśli jest to konieczne
  • Wymagania stanowiska

  • Podstawowa znajomość programowania (oprogramowanie FANUC, MAZATROL,SIEMENS, HEIDENHAIN itp.)
  • Podstawowa wiedza nt. obróbki skrawaniem,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę na okres próbny 3 msc, następnie na czas nieokreślony - podpisywana z pracodawcą!
  • System pracy : jednozmianowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Możliwość rozwoju w przyjaznym zespole!
  • Nie czekaj! Aplikuj już dziś!