PRACOWNIK GOSPODARCZY, PRACA NA 2 TYGODNIE (BEWA)
Agencja Pracy Select
Rogowiec
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PRACOWNIK GOSPODARCZY, PRACA NA 2 TYGODNIE (BEWA) Rogowiec

Opis stanowiska

Zadania na w / w stanowisku :

  • Sprzątanie terenu wokół budynku.
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie firmy.
  • Utrzymywanie czystości na terenie parkingu.
  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynku.
  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.
  • Wymagania

    Wymagania jakie stawiamy kandydatom :

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny!
  • Chęci i motywacja do pracy.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Oferujemy :

  • Pracę na umowę zlecenie przez okres dwóch tygodni.
  • Wynagrodzenie 17 zł brutto na godzinę.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Zgłoś tę pracę