Lektor języka angielskiego w Pruszczu Gdańskim
Centrum Szkoleniowe Masterlang
Pruszcz Gdański, Pomorskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Firma szkoleniowa z Krakowa, realizująca projekt współfinansowany ze środków UE, poszukuje osób na stanowisko lektor języka angielskiego w Pruszczu Gdańskim.

Od naszych lektorów oczekujemy : - kwalifikacji do nauczania języków obcych (studia kierunkowe), - dwuletniego doświadczenia w nauczaniu osób dorosłych, -

prowadzenia dokumentacji projektowej, - komunikatywności, zaangażowania i punktualności, - profesjonalnego podejścia do prowadzonych zajęć.

Zapewniamy : - atrakcyjne wynagrodzenie, - akredytację na egzaminatora TGLS, - wsparcie metodyczne, - pracę w oparciu o umowę zlecenie, -

materiały dydaktyczne. Zajęcia, na które poszukujemy lektora, odbywać się będą we wtorki i piątki w godzinach 17 : 15 20 : 30.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : z załączoną klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Szkoleniowe MASTERLANG w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku