Mid/Senior C# .NET Developer
Team Quest
Katowice
35 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska :

  • Praca przy projektach związanych z bankowością i płatnościami elektronicznymi
  • Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z C# .NET
  • Dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Visual Studio oraz Web services : Rest i / lub SOAP API,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Proponujemy :

  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Karta Multisport
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Miejsce parkingowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Regularne wyjścia firmowe
  • Świeże owoce
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę bądź B2B
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy z systemami integracyjnymi i SQL Server,
  • Znajomość lub chęci do nauki technologii frontend'owych : JavaScript, HTML, CSS
  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrum
  • Aplikuj teraz oferta pracy IT IT praca Katowice Praca starszy programista C# Praca starszy programista .NET Praca starszy developer C# Praca starszy developer .NET język angielski

    Visual Studio webservices Microsoft .NET REST SOAP SQL C#

    SQL Server JavaScript scrum HTML CSS

    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj