Pomocnik Operatora Wtryskarki, Wytłaczarki
SOTER Sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Opis oferty pracy : Firma Soter Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko : POMOCNIK OPERATORA MASZYN - wtryskarki, wytłaczarkiMiejsce pracy : Rzgów woj.

Łódzkie- - pomoc przy obsłudze maszyn do produkcji profiliOferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe + dodatek do pory nocnej, dodatkowo płatne nadgodziny, szkolenie wstępne wdrażające do pracy, możliwość awansu stanowiskowego,-

możliwe dofinansowanie na dojazdy do pracyWymagania : - ORZECZENIE o stopniu niepełnosprawności lub renta ZUS- wykształcenie min.

zawodowe, dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym, mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach w ruchu, zaangażowanie i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji.

 • PREFEROWANY kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę lub proszę przesłać SMS-em swoje imię, miasto, dzielnica na numer (.
 • 48795 565 212 795 - pokaż numer telefonu -) - ODDZWONIĘ.W przesłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Soter Sp.
 • z o.o.Administratorem Twoich danych osobowych jest Soter Sp. z o.o. z siedzibą w 36-100 Kolbuszowa Ul. Obrońców Pokoju 29 A, Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody.

  W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

  Twoje dane osobowe możemy udostępnić podmiotom powiązanym kapitałowo, podmiotom wspierającym nas w procesie rekrutacji, podmiotom świadczącym nam usługi serwisowe.

  Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku