Doradca Klienta - Lizbona, Portugalia
Tempo-Team Personaldienstleistungen GmbH
Olsztyn, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Istnieje wiele powodów dla których warto wyjechać za granicę . Masz przerwę w studiach, poszukujesz płatnej praktyki, nowego wyzwania albo po prostu chcesz przeżyć przygodę.

Mamy dokładnie to czego potrzebujesz! Poza codzienna praca poznasz uroki życia w Lizbonie stolicy Portugalii. Jako konsultant będziesz reprezentował znane marki takie jak : Michael Kors Nike Foot Locker Bose Samsung Google Twoje zadania Kompetentna obsługa klientów przez telefon i mail Wprowadzanie i weryfikacja danych klientów Doradzanie klientom w zakresie różnych usług Polecanie produktów klientówOferujemy : Umowę bezpośrednio z portugalskim pracodawca Pokrycie kosztów zamieszkania Zwrot kosztów za przelot samolotem Intensywne szkolenia wprowadzające i doskonalące Opiekę i wsparcie na miejscu ze strony kolegów i przełożonych Ubezpieczenie zdrowotne od momentu podpisania umowy Coroczny darmowy przelot do domu Bezpłatne atrakcje jak : Soft-Trekking, sporty wodne czy nauka języka portugalskiego Potrzebne dokumenty Aktualny życiorys Dowód osobisty

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku