ELEKTROMONTER - 5 Osób - BEZ JĘZYKA DE - POCIĄGI
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Lublin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swojego długofalowego Klienta z Niemiec , poszukuje Pracowników na stanowisko : ELEKTROMONTERNIE WYMAGANY JĘZYK DE - KIEROWNIKIEM JEST POLAK - NA MIEJSCU NASI PRACOWNICYKONTRAKT DŁUGOTERMINOWYZatrudniamy ponad 550 Osób.

Dołącz do NAS.Oczekujemy : - doświadczenia min 3 lata,- chęci do pracy i zaangażowania,- wykształcenia kierunkowego - WARUNEK KONIECZNY - umiejętności czytania schematów / planów - własnego auta na wyjazd - ewentualnie auta na parę- ułatwia poruszanie się na miejscu,Zakres Prac : LOKALIZACJA : Krefeld Zakładanie Elektryki w nowych pociągach plus gniazdka, oświetlenie itd.

rozkładanie kabli według planówpodłączanie według schematówpraca na warsztaciefirma oczekuje aby pracownik miał chęć do pracy i pracował zgodnie z INSTRUKCJAMIOFERUJEMY : -Stawkę 14,50 Euro / h -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy cały koszt pokrywa MR JOB,-Polską Umowę o Pracę umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.

Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.-DŁUGOFALOWY KONTRAKT ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-Możliwość otrzymania zaliczki,-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-Opiekę ze strony Naszego Biura posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim.

W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku