rekruter IT
Randstad Polska
Gdańsk, Polska
5 d. temu

Do zgranego, energicznego zespołu, który liczy kilkunastu rekruterów. poszukujemy osób, na rolę IT Rekruter.

Jeśli lubisz realizować różnorodne rekrutacje w obszarze IT od stanowisk Help Desk, Administratorów, przez Developerów, Testerów, Project Managerów, Product Ownerów, analityków, aż po IT Managerów (rekrutacje stałe i contracting), chcesz pracować i być partnerem dla największych marek na rynku oraz zostać częścią holenderskiej kultury pracy - serdecznie zapraszamy do nas!

Zobacz co robimy i co możemy Ci zaproponować.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet szkoleń (techniczne, systemowe, kompetencji miękkich) oraz szczegółowy onboarding
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • opiekę medyczna (Medicover lub Luxmed do wyboru)
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość objęcia dodatkowych ról (Buddy, Key User, Audytor, Ekspert, Trener itp.)
  • pracę na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę
  • możliwości awansu pionowego i poziomego
  • zadania

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska z branży IT i budowanie "talent pools"
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska
  • współpraca z innymi rekruterami w zespole / koordynatorami klientów
  • koordynacja współpracy z klientem - od początku pracy lub w późniejszym czasie
  • praca na systemie ATS oraz CRM
  • opieka nad kandydatami i dbanie o pozytywny candidate experience
  • oczekujemy

  • doświadczenie w obszarze rekrutacji na stanowiska IT
  • umiejętności docierania do kandydatów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku, często nad kilkoma projektami jednocześnie
  • umiejętności pracy na KPI i jasno określonych celach
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47