pracownik pomocniczy transportu
Randstad
Łódź, Łódzkie
1 min. temu

job description

Posiadasz uprawnienia UDT, ale nie miałeś możliwości zdobycia doświadczenia? Dzięki nam to się zmieni! Aplikuj już dziś i dołącz do grona naszych pracowników.

Lokalizacja : Łódź Widzew

oferujemy

  • stawkę 19 zł brutto / h i pierwszą podwyżkę po trzech miesiącach
  • bon powitalny - 300 zł brutto!
  • premie za bezpieczeństwo do 250 zł brutto / msc
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, itp.)
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, możliwość dopisania bliskich do ubezpieczenia)
  • darmowy dojazd do pracy z Łodzi i okolic (kierunki : Zduńska Wola, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Łęczyca itp.)
  • a dodatkowo : bezpłatny parking przy fabrykach, płatne nadgodziny (50, 100 a nawet 200%), bon Sodexo za polecenie pracownika (250 zł -
  • bez ograniczeń ilościowych!)

    zadania

  • dostarczanie części do linii montażowych
  • prace magazynowe - przepakowywanie i przygotowywanie części w oparciu o plany produkcyjne
  • wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach
  • oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia UDT lub prawo jazdy kat. B
  • dokładności i sumienności
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Jak się do nas zgłosić? Aplikuj na to ogłoszenie lub wyślij sms o treści : "wózki" na numer 667110098.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych