Praca manualna na produkcji
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Kobylniki, PL
‎21 godz. temu
source : FACHPRACA

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników do pracy na produkcji.

Numer referencyjny : NAHA

Miejsce pracy : Kobylniki

Zadania na stanowisku :

  • Wykonywanie prostych zadań montażowych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z wytycznymi otrzymanymi podczas szkolenia
  • Wstępna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Monitorowanie pracy maszyny produkcyjnej
  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ
  • Wymagania :

  • Chęć do pracy i nauki
  • Otwartość na pracę zespołową
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Sumienność i samodzielność w powierzonej pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji nie jest wymagane
  • Naszym pracownikom oferujemy :

  • Krótki proces rekrutacji i umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cykl szkoleń wdrażających do pracy na stanowisku produkcyjnym
  • Okazję do zdobycia doświadczenia w branży produkcyjnej
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy)
  • Aplikuj