.NET Developer
Tekom Innovations
śląskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl
  • NET Developer
  • Technologie, których używamy

    Wymagane

  • Entity Framework
  • O projekcie

    W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko .NET

    Developer (poziom umiejętności mid lub senior ) do współpracy w trybie zdalnym (istnieje

    również możliwość pracy w naszym nowym biurze w Radomiu). Dlatego jeśli :

  • projektujesz aplikacje pracujące w środowisku rozproszonym;
  • orientujesz się w zagadnieniach dotyczących bezpieczeństwa, baz danych oraz analizy

  • danych, automatyzacji systemów, programowania i przetwarzania danych;
  • cenisz sobie kulturalną atmosferę współpracy opartej na konstruktywnym, dwustronnym

  • feedbacku;
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności podczas pracy przy ciekawych projektach;
  • to... dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy gotowi podjąć współpracę od zaraz .

    Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i programowanie aplikacji
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Testowanie wprowadzonych rozwiązań
  • Regularne spotkania z zespołem
  • Diagnozowanie i usuwanie powstałych błędów
  • Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie praktyczne doświadczenie
  • Znajomość .NET, MS SQL, Entity Framework, API
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, często wymagających użycia różnych technologii
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania - widełki : 9 000 - 18 000 PLN + VAT (B2B) miesięcznie (przewidujemy także inne formy zatrudnienia)
  • Pracę dla klienta wewnętrznego
  • Możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze w Radomiu
  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • Benefity

  • Mały, zgrany zespół o płaskiej strukturze
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Zimne i ciepłe napoje, miejsce parkingowe (w przypadku pracy na miejscu)
  • Brzmi ciekawie? Teraz Twój ruch! Aplikuj!

  • Pamiętaj, aby do Twojej aplikacji / CV dołączyć odpowiednią klauzulę, która umożliwi nam kontakt z Tobą.
  • Siedziba Firmy

  • Stefana Żeromskiego 86, Śródmieście, Radom
  • Tekom Innovations

    Jesteśmy kluczowym współtwórcą sektora rozwiązań telematycznych w Polsce.

    Obsługujemy 4000 Klientów z różnych branż, dla których monitorujemy ponad 55 000 pojazdów.

    Tworzymy skalowalne rozwiązania dopasowane do potrzeb odbiorców.

    Łączymy perspektywy technologii, UX i analizy danych.

    Pracujemy nad dużymi projektami w przyjaznej atmosferze małego zespołu.

    Dotychczas zaufali nam m.in. : Enea, Play, Doz.pl, Supermarkety Dino, Europcar, DPD, PERN, PGE, Koral.

    Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danychosobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

    U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wdokumentach aplikacyjnych, przez Tekom Technologia Sp.

    z o.o., ul. Ludwikowska 17, 26-600Radom w zakresie procesu rekrutacyjnego na stanowisko .NET Developer oraz udziału wdalszych procesach rekrutacji.

    Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4pkt 11 RODO.