Stażysta - Mechanik Samochodowy
Polski Związek Motorowy
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Polski Związek Motorowy zajmuje się propagowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzi działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, promuje turystykę a także zajmuje się pojazdami zabytkowymi.

Organizuje kursy prawa jazdy, świadczy usługi rzeczoznawstwa oraz prowadzi stacje kontroli i obsługi pojazdów, pośredniczy w sprzedaży ubezpieczeń i winiet na korzystanie z zagranicznych autostrad.

Aktualnie poszukujemy stażysty na stanowisko Mechanik Serwisowy Opis stanowiska Wykonywanie czynności związanych z bieżącym funkcjonowaniem warsztatu samochodowego, Wsparcie działu obsługi klienta w serwisie samochodowym Realizacja celów ilościowych i jakościowych warsztatu mechanicznego, Wymagania Chęć do pracy i przyuczenia do zawodu , Kultura osobista, Umiejętność obsługi komputera Komunikatywność, umiejętność w nawiązywaniu relacji i pracy w zespole, Prawo jazdy : kategorii B.

Zainteresowania branżą motoryzacyjną Oferujemy Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych, Stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji, Pracę w dynamicznym, doświadczonym i otwartym zespole, Wsparcie zespołu we wdrożeniu na nowym stanowisku pracy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku