Sprzedawca Magazynier
MARTEC
Tarnów, Małopolskie
‎19 godz. temu

Firma MARTEC specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej haków holowniczych, wiązek elektrycznych oraz bagażników rowerowych.

 • Od pierwszych lat istnienia ważnym elementem funkcjonowania biznesu była bliska współpraca z klientem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy zdolnych i ambitnych kandydatów na stanowisko : Magazynier / Sprzedawca Teren działania : Tarnów (praca stacjonarna) Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za : realizowanie polityki sprzedażowej firmy;
 • informowanie Klienta o dostępnej ofercie handlowej; budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z klientami. Wymagania : znajomość branży motoryzacyjnej znajomość procesów sprzedaży detalicznej i hurtowej sumienność i komunikatywność umiejętność obsługi takich programów jak : Excel, Word, programów do obsługi sprzedaży prawo jazdy kat.

  B wykształcenie średnie przyjęcie i wydanie towaru, załadunek towaru Osobom spełniającym powyższe wymagania oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie korzystne warunki i zasady pracy w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu szkolenia i możliwość rozwoju osobistego Jeżeli jesteś ambitny, chcesz się wykazać i potrafisz zbudować ponadprzeciętne relacje z klientami -

  zapraszamy do naszego zespołu! Zgłoszenia nie spełniające wymagań, będą automatycznie odrzucane. Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać z dopiskiem Sprzedawca / Pracownik magazynu" na adres e mail :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku