Specjalista ds. Planowania i Rejestracji produktów farmaceutycznych
SMART-HR
Katowice
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Planowania i Rejestracji produktów farmaceutycznych Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : śląsk lub home office

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Analizę rynku farmaceutycznego w celu identyfikacji możliwości wprowadzenia nowych produktów do oferty,
  • Współpraca z producentami - negocjowanie warunków umów handlowych i cen,
  • Samodzielne prowadzenie procesu rejestracji produktów, w tym opracowanie strategii i planu rejestracji oraz nadzór nad dokumentacją,
  • Udział w przygotowaniu strategii działań sprzedażowych,
  • Modyfikacja istniejącego portfela produktów i wprowadzenie nowych,
  • Współpracę z innymi działami firmy,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Audyt Producentów i linii produkcyjnych.
  • Wymagania

  • Minimum 2- letniego doświadczenia w rozwoju jak i rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego warunek konieczny,
  • Umiejętności prowadzania negocjacji handlowych,
  • Doskonale rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • Doskonałej znajomość branży farmaceutycznej, producentów z Europy i potencjału rynku,
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość pracy zdalnej z wizytą w centrali firmy na Śląsku raz w tygodniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy,
  • Dużą niezależność, otwartą komunikację,
  • Przyjazną atmosferę i duże możliwości rozwoju zawodowego oraz możliwość bezpośredniego uczestnictwa w rozwoju rozpoznawalnej marki.
  • Zgłoś tę pracę