Aplikacja spontaniczna / Unsolicited application
BEUMER Group
Gliwice, Poland
2 d. temu

Opis firmy

Transport, załadunek, paletyzowanie, pakowanie, sortowanie i rozdzielanie BEUMER Group zajmuje się projektowaniem i produkcją zawansowanych technicznie systemów intralogistyki na całym świecie.

Gruntowna wiedza i know-how na najwyższym poziomie oraz chęć ciągłego rozwoju to cechy wyróżniające naszych pracowników.

Wspieramy tę postawę ze wszystkich sił : w ramach współdziałania w rodzinnej atmosferze na bazie wzajemnego szacunku i kultury zaufania, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

Naszym wspólnym celem jest realizacja imponujących i innowacyjnych projektów na całym świecie.

Opis stanowiska

Jeśli nie znalazłeś odpowieniej dla siebie oferty pracy, a interesuje Cię praca w naszej firmie, zapraszamy do wypełnienia formularza aplikacji spontanicznej.

Rozważymy Twoją kandydaturę i skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta pracy odpowiadająca Twoim kwalifikacjom.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie firmą BEUMER Group.

Kontakt : Katarzyna Konar

Asystentka Biura

Phone : +48-32-720-92-61

Filmy do obejrzenia

Jestem zainteresowany(a)Polityka prywatności

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku