Blacharz budowlany
Humanus Personalservice GmbH
Niemcy
3 d. temu
source : Jobs.pl

Humanus - po prostu uczciwa praca!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski , Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.

Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.

Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach

rekrutacja prowadzona online

Opis stanowiska / Obowiązki :

  • montaż i instalacja systemów dachowych
  • montaż rynien, rur spustowych, osłon kominowych i okładzin
  • cięcie, gięcie i lutowanie blach
  • układanie bitumicznych płyt dachowych
  • Wymagania :

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikaty lub wieloletnie doświadczenie
  • Nasza Oferta :

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2400 euro netto (na rękę ) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
  • brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie + bonus
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
  • Zgłoś tę pracę