Specjalista ds. Kadr i Płac
TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.
Ostrołęka, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Opis stanowiska :

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • sporządzanie i przesyłanie dokumentacji do ZUS, sprawozdań do GUS i deklaracji z tytułu rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • naliczanie wynagrodzeń - przygotowywanie list płac oraz kontrola poprawności ich naliczania,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy (czas pracy, urlopy, zwolnienia lekarskie),
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymagających przepisami,
  • sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach dla pracowników i współpracowników,
  • współpraca z instytucjami administracji państwowej w zakresie wykonywanych obowiązków.
  • Wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac,
  • dobra znajomości przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych i RODO,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS,
  • znajomość pakietu MS Office, Płatnik
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń,
  • znajomość systemu Symfonia Kadry i Płace.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju.
  • Zgłoś tę pracę