Praktykant w Agencji Pracy Tymczasowej
SBS Poland
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

SBS Poland (KRAZ 15384) poszukuje osób na stanowisko Asystent ds. Rekrutacji w ramach bezpłatnych praktyk. Jesteś studentem?

Chcesz od początku studiów zdobywać doświadczenie zawodowe i podejmować nowe wyzwania ? Jesteś zainteresowany pracą w branży rekrutacyjnej?

Aplikuj już dziś!! Do zadań Asystenta należeć będzie : -Wsparcie procesów administracyjnych, -Archiwizacja dokumentów, -Wsparcie w bieżących zadaniach, -Selekcja napływających aplikacji, wstępna telefoniczna weryfikacja wybranych kompetencji kandydatów, -Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy : -Statusu studenta kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia lub pokrewne -Dyspozycyjności min.

20 godzin w tygodniu, -Znajomości pakietu Office -Dokładności, komunikatywności, gotowości do podejmowania wyzwań. Oferujemy : -Bezpłatne praktyki, -Pracę w centrum miasta, -Szkolenie wdrożeniowe do pracy.

 • Wsparcie mentora / opiekuna praktyk, -Możliwość rozwoju zawodowego, -Elastyczny grafik dostosowany do Twoich możliwości, -Zdobycie doświadczenia w rekrutacji i Udział w ciekawych projektach, -Referencje po zakończeniu praktyk, Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie w branży HR! Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 • Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku