Przedstawiciel handlowy z j. niemieckim lub serbskim / chor.
AIFO Sp. J.
Bochnia, Małopolskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

AiFO GROUP Sp.J. - jesteśmy trzecia pod względem wielkości firma w Europie zajmująca się produkcją i dystrybucją podzespołów do komercyjnych urządzeń chłodniczych i gastronomicznych oraz wykonywaniem instalacji klimatyzacji i chłodnictwa przemysłowego na terenie kraju i zagranicą.

Szukamy komunikatywnych, pewnych siebie osób ze znajomością języka niemieckiego (min. B2). Jeśli nie boisz się pracy z ludźmi, masz żyłkę do handlu to stanowisko jest dla Ciebie! Wszystkiego Cię nauczymy! Przedstawiciel handlowy z j.

niemieckim lub serbskim / chorwackim Miejsce pracy : Bochnia (małopolskie), Kraków (małopolskie) Nr ref : MPT-H / jobs.pl Forma zatrudnienia : Pełny etat Będziesz odpowiedzialny za : Obsługę dotychczasowych klientów i pozyskiwanie nowych, Spotkania i wizyty u obecnych i nowych klientów, Przygotowanie ofert, Prowadzenie negocjacji, Monitorowanie rynku i działań konkurencji, Raportowanie wyników pracy.

Oczekujemy od Ciebie : Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, Doświadczenia w pracy z klientem, Skutecznej komunikatywności i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami, Znajomości obsługi komputera (Excel, Word), Samodzielności i systematyczności, Znajomości języka niemieckiego (min.

B2) Wykształcenia technicznego - mile widziane, Prawo jazdy kat B, Otwartości na podróże służbowe - co drugi lub trzeci tydzień (po wdrożeniu w obowiązki).

A w zamian za to gwarantujemy : Pracę w międzynarodowym środowisku, Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja adekwatna do wyników, Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, Dostęp do profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych, Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, Dofinansowanie szerokiej oferty zajęć sportowych, Dofinansowanie kształcenia (szkoleń językowych, kursów branżowych, etc), Dodatkowe ubezpieczenie, Świąteczne bony towarowe, Półelastyczny czas pracy.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku