Specjalista ds. Sprzedaży Energii i Gazu
Fortum
Gliwice, Śląskie
7 d. temu

Grupa Fortum - to jedna z najprężniej rozwijających się firm energetycznych działająca w krajach nordyckich (Finlandia, Szwecja, Norwegia), bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Polsce, Rosji oraz Indiach.

Koncern posiada elektrociepłownie, elektrownie wodne zasilane paliwami lokalnymi, elektrownię jądrową w Finlandii oraz jest współwłaścicielem elektrowni nuklearnej w Finlandii.

Jeśli chcesz rzucić wyzwanie monopolistom energetycznym i dołączyć do firmy, której możliwości rozwoju są dwukrotnie wyższe niż zasoby ludzkie wyślij aplikację na stanowisko : Specjalista ds.

Sprzedaży Energii i Gazu Miejsce pracy : województwo śląskie Zadania : aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych doradztwo biznesowe w zakresie naszych usług (taryfy energetyczne prąd / gaz, dystrybucja, fotowoltaika, audyty) rozwijanie bazy klientów w podległym regionie bieżące raportowanie działań sprzedażowych praca o charakterze mobilnym, obejmująca swoim zasięgiem region zamieszkania Aplikuj, jeśli : posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów posiadasz wykształcenie min.

średnie motywuje Cię realizowanie planów sprzedażowych chcesz oferować Klientom produkt, którego potrzebują masz silną osobowość i wysokie zdolności interpersonalne jesteś silnie zmotywowany, zaangażowany i pracowity posiadasz prawo jazdy kat.

B Dlaczego warto? dla wyjątkowej atmosfery i wspaniałych ludzi, stabilnego zatrudnienia w renomowanej Spółce działającej na europejskim rynku energii i gazu, konkurencyjnego wynagrodzenia składajacego się z podstawy i prowizji bardzo atrakcyjnego systemu prowizyjnego, nowoczesnych narzędzi, niezbędnych do efektywnej pracy jasnej i szybkiej ścieżki rozwoju, atrakcyjnego pakietu szkoleń, konferencji i coachingów sprzedażowych, wsparcia zespołu i kadry managerskiej.

konkursów i nagród dla najlepszych! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal lento.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Fortum Sprzedaż Sp.

z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku