Elektryk Przemysłowy, Holandia
PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 )
Kielce, Świętokrzyskie
7 d. temu

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii na podstawie umowy holenderskiej z firmą holenderską : elektryków przemysłowych do pracy przy budowie trakcji kolejowej od 08.

05.17 do końca sierpnia 2017. Wymagania : -udokumentowane doświadczenie w zawodzie -j.angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym -

prawo jazdy i samochód -mile widziany certyfikat VCA, NEN3140, numer SoFi (BSN) Oferujemy : -stawka : 13,25Euro netto / godz -

40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny -gwarantowane mieszkanie -reserverings 42 Euro za przepracowane 40 godzin przy każdym zjeździe do Polski.

 • zjazd co 5 tygodni na tydzień. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV po angielsku ( w formacie .doc ) oraz innych dokumentów ( zdjęć lub skanów ).
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku