Specjalista ds. Finansowo - Księgowych z j. francuskim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Katowice
31 d. temu

Obowiązki :

  • praca w jednym z obszarów finansowo- księgowych : P2P (Procure to Pay) lub O2C (Order to Cash,
  • kontakt z klientami i dostawcami w j. francuskim oraz zarządzanie bazą danych,
  • uzgadnianie sald kont dostawców,
  • wprowadzanie faktur oraz dokumentów do systemu,
  • przygotowywanie raportów i kontakt z innymi działami firmy.
  • Wymagania :

  • dobra znajomość języka francuskiego (min. B1),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku finanse i rachunkowość bądź pokrewne,
  • doświadczenie w finansach, audycie, księgowości, bankowości itp.
  • zdolności analityczne, dobra znajomość MS Excel,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie i zaangażowanie.
  • Nasz Klient oferuje :

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj