Pielęgniarka/Pielęgniarz (Oddziały szpitalne)
LUX MED
Warszawa, mazowieckie, Polska
19 d. temu

Opis stanowiska

Praca na oddziałach szpitalnych w prywatnym szpitalu ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center w Warszawie.

Zadania :

  • Realizacja świadczeń zgodnie z przyjętymi standardami opieki pielęgniarskiej na Oddziale Ortopedycznym / Neurochirurgicznym / Pediatrycznym;
  • Udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia;
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem Pacjentów;
  • Przestrzeganie procedur i instrukcji z obszaru gospodarki lekiem;
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z poleceń przełożonego.
  • Oczekiwania :

  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu;
  • Mile widziane ukończone kursy kwalifikacyjne z zakresu krwiodawstwa i krwiolecznictwa, leczenia bólu;
  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu leczenia ran, zapisu i interpretacji EKG;
  • Mile widziany ukończony kurs specjalizacji chirurgicznej;
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;
  • Preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Silna orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, optymizm, uśmiech oraz chęć niesienia pomocy.
  • Oferujemy :

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Różnorodne formy zatrudnienia;
  • Możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
  • Pakiet pozapłacowy : opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
  • Aplikuj