INŻYNIER LABORATORYJNY
Kross
Przasnysz
7 d. temu

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego.

Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy : Przasnysz

Główne zadania na stanowisku :

  • Obsługa maszyn laboratoryjnych - badania zmęczeniowe ram rowerowych / komory klimatyczne
  • Wykonywanie raportów z testów na wyżej wymienionych maszynach / komorach
  • Wykonywanie raportów wdrożeniowych komponentów rowerowych
  • Tworzenie harmonogramów testów / walidacji
  • Wymagania :

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziana znajomość branży rowerowej
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej
  • Dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych
  • Darmowe, świeże owoce dostarczane do biura
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych