Kierowca silosa na Bawarii
VIRTUS Personal GmbH
Radom, Mazowieckie
8 d. temu
source : Lento.pl

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika.

Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa! VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko : Kierowca Silosa / Cysterny na terenie Bawarii Zakres obowiązków : Rozwożenie towaru (karma dla zwierząt) według ustalonego planu Trasy bliskobieżne Wymagania : Znajomość języka niemieckiego komunikatywna Prawo jazdy kat.

CE, B i własny samochód (dojazd do pracy) Potwierdzenie kwalifikacji Karta kierowcy, kod 95 Doświadczenie Zaangażowanie i chęć do pracy Punktualność Praca w trybie zmianowym Oferujemy : Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające : ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Dodatek urlopowy + premia świąteczna Możliwość rozwoju zawodowego Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na adres : VIRTUS Personal GmbH Römerstr.

24 84130 Dingolfing Tel. : +49 8731 9389502 Fax. : +49 8731 9389504 Email : Zapraszamy na naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebook

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku