Młodszy inżynier CAD
Danfoss
Tuchom, Poland
4 d. temu

Job Description

Danfoss jest światowym liderem koncentrującym się na energooszczędnych rozwiązaniach, które oszczędzają energię, koszty oraz redukują emisję dwutlenku węgla.

Szeroki zakres naszych produktów i usług jest wykorzystywanych w takich dziedzinach jak : chłodzenie żywności, klimatyzacja, ogrzewania budynków, sterowanie silników elektrycznych i zasilania urządzeń mobilnych.

Firma jest również aktywna w dziedzinie energii słonecznej i wiatrowej oraz infrastruktury ogrzewania i chłodzenia dla miast i gmin miejskich.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Młodszy Inżynier CAD , która dołączy do zespołu projektowego w Tuchomiu k / Gdańska.

Twoje zadania

  • Projektowanie 3D konstrukcji węzłów cieplnych
  • Terminowe wykonywanie dokumentacji technicznej i weryfikacja jej poprawności merytorycznej i jakościowej
  • Optymalizacja i rozwój konstrukcji węzłów cieplnych pod względem rozwiązań technologicznych i kosztowych
  • Poprawność kalkulacji normy czasu i kosztów materiałowych do zamówienia
  • Ciągła poprawa efektywności procesów
  • Standaryzacja produktu (komponenty, konstrukcja)
  • Prowadzenie i branie udziału w projektach
  • Systemowe rozwiązywanie problemów jakościowych oraz wprowadzanie usprawnień
  • Zarządzanie dokumentacją do zamówienia w systemie ERP
  • Współudział w : Opracowywaniu strategii rozwoju produktu Kreowaniu nowych rozwiązań technicznych oferowanych produktów
  • Monitorowanie oferty rynkowej produktów
  • Twój profil

  • Wyższe wykształcenie techniczne (Mechanika)
  • Umiejętność projektowania instalacji elektrycznych przemysłowych, układów automatyki i napędowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Ms Office i programów CAD 3D
  • Łatwość komunikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności negocjacyjne
  • Zdolności analityczne
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • Doświadczenie zawodowe w dziale produkcji lub inżynieryjnym
  • Znajomość zagadnień ciepłowniczych
  • Zatrudnionemu kandydatowi oferujemy dającą satysfakcję pracę, w dynamicznym zespole, z możliwością rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji oraz z zachowaniem tzw. work-life balance.

    Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.

    The position will be closed down once we have found the right candidate.

    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj