Test Automation Developer (Mobile)
mBank S.A.
Warszawa Polska
14 d. temu

Główne zadania :

  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu;
  • w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych

  • Development testów automatycznych dla aplikacji mobilnej Android lub iOS
  • Utrzymywanie testów automatycznych aplikacji mobilnych narzędzia
  • Przygotowywanie oraz utrzymywanie rozwiązań Continous Integration / Continous Deployment
  • Wykonywanie testów manualnych oprogramowania
  • Przygotowywanie warunków i scenariuszy testowych na podstawie wymagań biznesowych rozwiązań
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie magisterskie techniczne, preferowana Informatyka
  • Doświadczenie komercyjne lub akademickie w programowaniu w języku Java lub Swift, mile widziane doświadczenie na platformie Android / iOS
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT
  • Umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym wysoka komunikatywność, dociekliwość, zdolność prowadzenia negocjacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w developmencie aplikacji mobilnych Android lub iOS także akademickie
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych, doświadczenie w pisaniu testów Espresso(Android) lub XCUITest(iOS)
  • Oferujemy :

  • Pracę w jednym z największych software house’ów w Polsce (250 osób oraz miliony linii kodu)
  • Nowoczesne procesy i narzędzia (m.in. Jira Agile, Git, Teamcity, Chef, Visual Studio 2015 i wiele innych)
  • Praca w zespole SCRUMowym
  • Możliwość pracy zdalnej (homeoffice) 2 razy w tygodniu
  • Współtworzenie oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkursach na całym świecie (np.
  • raport Forrestera, Efma, Finovate)

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B w renomowanej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Aplikuj