Digital Marketing Specialist
Softnauts
Kraków, Małopolskie
3 d. temu

W Softnauts - Mobile and Web Software House - specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji webowych oraz mobilnych z najwyższą dbałością o jakość dostarczanych rozwiązań.

Do naszego krakowskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Digital Marketing Specialist. Dużą zaletą firmy jest wyjątkowa atmosfera w startupowym klimacie.

Gwarantujemy przyjazny i przejrzysty proces rekrutacji! Obowiązki : prowadzenie działań marketingowych online pozyskiwanie leadów kontakt z potencjalnymi Klientami przygotowywanie ofert dla Klientów research na temat nowych możliwości rozwoju, imprez branżowych itp.

pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych utrzymywanie dobrych relacji z Klientami prowadzenie kanałów social media (Facebook, LinkedIn, Instagram) Wymagania : Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (codzienny kontakt z klientem!) Dobra organizacja pracy, samodzielność i dynamizm w działaniu Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych Świetne zdolności komunikacyjne Znajomość branży IT Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy : Codziennie nowe wyzwania i nieustanny rozwój Możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach Elastyczne godziny pracy Pyszną kawę, Twoją ulubioną herbatę, owoce i przekąski Kartę Multisport Parking dla rowerów i świeże powietrze w biurze : ) Wspólny czas spędzony z zespołem -

gramy w gry planszowe, oglądamy mecze, chodzimy na imprezy Przyjazną atmosferę i realny wpływ na rozwój firmy Zapraszamy do przysyłania CV na adres : jobs at softnauts dot com lub aplikowania za pośrednictwem naszej strony : http : / / jobs.

softnauts.com / digital-marketing-specialist

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku