Samodzielny konstruktor
Lepsza Praca
Gliwice, Śląskie
9 d. temu

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie głównie dla sektora przemysłowego.

Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko : Samodzielny konstruktor Gliwice Obowiązki -Nadzór nad opracowaniem dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów, projektowaniem oraz wdrażaniem nowych wyrobów (przemysł ciężki) -

Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. -Nadzorowanie i prowadzenie prac badawczych i rozwojowych (B+R).

 • Realizacja zadań konstrukcyjnych w sposób gwarantujący terminową ich realizację, wysoką jakość oraz przestrzeganie założonych reżimów kosztowych.
 • Motywowanie pracowników, ich ocena i wsparcie; nadzór nad podległym zespołem. -Nadzór konstrukcyjny nad prowadzeniem badań zakładowych prototypów i modeli wyrobów oraz badań okresowych wyrobów produkowanych seryjnie.
 • Podejmowanie inicjatyw w zakresie wprowadzania nowej tematyki prac badawczych i rozwojowych. -Udział w konferencjach oraz targach branżowych, w tym zagranicznych.
 • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi jednostkami naukowymi i ośrodkami badawczo-rozwojowymi w zakresie prowadzonych prac rozwojowych.
 • Zarządzanie podległym zespołem projektowym koordynacja wszystkich etapów projektu (mechanika, hydraulika, elektryka itp.
 • Wymagania -Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika / głównego konstruktora w branży przemysłu ciężkiego. -Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn) -

  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. -Znajomość oprogramowania do projektowania CAD np. SolidWorks -

  Doświadczenie w projektowaniu maszyn. -Udokumentowane certyfikatami szkolenia z zakresu zarządzania projektami -Doświadczenie przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i projektów.

 • Umiejętności przywódcze, zdecydowanie w działaniu. -Odporność na stres. -Umiejętności skutecznego delegowania i rozliczania zadań -
 • Prawo jazdy Oferujemy -laptop, telefon służbowy -premię za terminową realizację zadań Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku