Specjalista ds. technicznych Unicarriers Nissan Importer
Polsad Jacek Korczak
Kutno
1 d. temu

Opis stanowiska :

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała :

  • nadzór nad kompletacją wózków widłowych dla dealerów,
  • planowanie pracy w zakresie kompletacji wózków pod zamówienia dealerskie,
  • zapewnienie fachowego i kompleksowego doradztwa technicznego naszym Klientom,
  • budowa trwałych, długoterminowych relacji z Klientami na podległym terenie,
  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów oraz dbanie o dobry wizerunek Naszej firmy.
  • Wymagania :

  • mile widziane posiadanie wiedzy branżowej i / lub wiedzy z zakresu eksploatacji i budowy wózków widłowych,
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w handlu b2b,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • profesjonalizm w kontaktach z klientem,
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z Klientem,
  • umiejętności negocjacyjne, handlowe.
  • Oferujemy :

  • rozwojowe stanowisko pracy u Importera renomowanej marki,
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń,
  • dostęp do specjalistycznych szkoleń : handlowych, produktowych,
  • niezbędne narzędzia pracy : telefon, samochód, laptop.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych