Mid PHP Developer (Symfony framework)
Team Quest
Warszawa
5 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków :

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju serwisów internetowych (70% rozwoju, 30% utrzymania),
  • Programowanie w języku PHP z wykorzystaniem Symfony framework,
  • Praca przy projektach o różnej wielkości dla polskich i zagranicznych klientów firmy,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Wymagania :

  • 1,5 roku - 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty PHP,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 lub PHP7,
  • Znajomość : http, Web Services, REST, JSON lub XML,
  • Znajomość środowiska Linux, bash,
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT / SVN),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie korzystania z dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Chęć poszerzania wiedzy.
  • Oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Prywatną opiekę medyczną i Kartę Multisport,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Biuro w wygodnej lokalizacji,
  • Bezpłatny parking,
  • Miłą atmosferę w profesjonalnym zespole.
  • Mile widziane :

  • Znajomość framework'a Symfony, Yii,
  • Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS.
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca programista PHP Praca programista Symfony Praca developer PHP Praca developer Symfony język angielski

    webservices Linux bash json REST PHP GIT Subversion XML

    JavaScript angular.js Symfony Node.js

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych