Sklep osiedlowy zatrudni ekspedienta w dziale mięsnym
Sklep osiedlowy
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Sieć sklepów osiedlowych poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Sprzedawcy w dziale mięsnym. Miejsce pracy : Olsztyn.

Od właściwego Kandydata oczekujemy : Doświadczenia w branży mięsno-wędliniarskiej-warunek konieczny, Doświadczenia w obsłudze kasy fiskalnej, Dyspozycyjności do pracy zmianowej, (6-14 oraz 14-22) Wysokiej motywacji, Gotowości do pracy fizycznej, Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Do zakresu obowiązków będzie należała : Profesjonalna i miła obsługa Klienta, Obsługa kasy fiskalnej, Właściwa ekspozycja towarów, Sprawdzanie cen i dat ważności produktów, Dbanie o porządek i czystość.

Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Zgrany, energetyczny zespół, Narzędzia umożliwiające efektywną pracę.

Zachęcamy do wysłania swojego aktualnego CV. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku