Cieśla konstrukcyjny - Szwajcaria
Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o.
Warsaw, PL
‎16 godz. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o. (Certyfikat nr 4895) poszukuje do pracy w Szwajcarii doświadczonych cieśli konstrukcyjnych.

Rozpoczęcie pracy : w przeciągu tygodnia Miejsce pracy : budowy na terenie całej SzwajcariiWymagania : -wymagane 3 letnie doświadczenie -samodzielność, dokładność, zaangażowanie-komunikatywna znajomość j.

niemieckiego warunek konieczny -własny samochód (jedna osoba w grupie)-zdolność do pracy w zespole jak również na samodzielnym stanowiskuPracodawca oferuje : -wynagrodzenie : 33 CHF brutto / godz + 16 CHF netto dziennej diety -zatrudnienie na szwajcarskich warunkach -składki i podatki odprowadzane w Szwajcarii przez pracodawcę-możliwość pracy w nadgodzinach-pełne ubezpieczenie socjalne-wsparcie naszych konsultantów przez cały okres zatrudnieniaZakwaterowanie płatne od 450 CHF do 1200 CHF miesięcznie.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatamiInformujemy, że administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp.

z o.o. z siedzibą przy ul. Ogrodowej 5, 47-400 RacibórzPrzy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności FLEXJOB Sp.

z o.o. (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku